Pirmatnējie cilvēki

Pirmatnējie cilvēki

Pievienots 20.08.2015

 Pirmos cilvēkus Dievs radīja pilnīgus, jo visu, ko dara Radītājs ir pilnīgs un absolūtsirael_racim_gig.jpg. Dievs neko lieku nerada. Tāpēc viss apkārtējais klimats bija, kā radīts cilvēkam un visam dzīvajam uz Zemes. Cilvēki tik ātri nenogura, jo skābeklis ir galvenais enerģijas avots cilvēkam. Tāpēc pieļaujams, ka cilvēki spēja noskriet simtiem kilometrus, nejūtot nekādas noguruma pazīmes. Arī ievainojumi, iespējams, sadzija līdz 3 reizēm ātrāk. Atgādinot, ka cilvēks izmanto tikai līdz 7% no savu smadzeņu potenciāla, tad iedomājieties, kas notiktu, ja tas izmantotu visus 100%. Tāpat atrastie pierādījumi liecina, ka cilvēki ir bijuši milži, kas būtu loģiski izskaidrojams ar labvēlīgo vidi pirmatnējā dabā. Arī Mozus grāmatās ir minēts, ka sākumā cilvēki dzīvoja pat 800 gadus un vairāk. Kā arī ir stāsti par milžiem Mozus (2:20-21:20). Seno cilvēku izmēri variē gan no 4 pēdu un līdz pat 16 pēdu garumam. Ir atrasti neskaitāmi cilvēku pēdu nospiedumi slāņos, kurus evolucionāri mēra miljoniem gadus senus kā, piemēram, LAETOLI pēdas 1979 g., GEDIZ pēdas 1970. g. vulkāniskajās nogulsnēs, Turcija, un pat apavu nospiedumi, kā, piemēram, sandMister1_300b.jpgales nospiedums uz saspiesta trilobita Glen Rose Teksasas štatā un apavu nospiedums Canyon, Pershing County, Nevadā. Cits interesants atgadījums, kur pasaules slavenais antropoloģists Roberts Broom atrada milžu skeleta daļas Dienvidāfrikā, balstoties uz šiem atklājumiem zinātnieks Dr. Franz Weidenreich (1946) izteica un centās atjaunot teoriju, ka senie cilvēki ir bijuši milži. Daži pēdu nospiedumi liecina, ka senajiem cilvēkiem ir arī bijuši mājdzīvnieki – suņi un zirgi. Bet pēdu nospiedumi Paluxy Upes nogulsnēs, netālu no Glen Rose, kur Dr. Bird atklāja, ka cilvēku pēdu nospiepaluxy_dinazauru_cilveku_pedas.jpgdumi mijās kopā ar milzīga Zaurapoda dinozauru pēdām, kas varētu liecināt pat par dinozauru izmantošanu dažādām vajadzībām. Pēdas nospiedums bija (60.9 x 96.5 cm) un pēdu nospiedumi liecināja par skriešanu. Šajā vietā arī tika konstatēti cilvēku soļu platumi, kas sniedzas līdz pat 2.13 m attālumam un 54.6 cm milzīgam pēdas nospiedums, kas varētu lecināt līdz pat 3.5 m lieliem cilvēkiem. Daudzi cilvēku stāsti un leģendas liecina, ka cilvēki ir dzīvojuši kopā ar dinozauriem, tāpēc nebūtu jābrīnās, ka senie cilvēki tos lietoja savās saimniecībās, kā, piemēram, tonnām smago bluķu vilkšana un celšana priekš Ēģiptes piramīdām.

Neandertālieši

 Jau no bērnu kājas mēs tiekam mācīti par alu cilvēkiem un kā mēs no vienkāršākāmNeandertaliesa Lucijas skelets formām esam kļuvuši par augsti attīstītām būtnēm. Evolucionāru zinātnieki, tos dēvē par cilvēces priekštečiem jeb būtni, pirms 5-20 milj. gadu, ko tie ir iztēlojušies kā puscilvēku un pusmērkaķi. Evolucionāri šos priekštečus ir nodēvējuši par homonīdiem. Bet jautājums vai tiešām kādam ir izdevies atrast šo būtņu skeletus vai jebkādus pierādījumus par šo būtņu eksistenci? Arī atrastie alu zīmējumi uz sienām nav nekāds pierādījums par šo primātu eksistenci, jo agrākajos laikos dzīvošana alās varēja būt gan kā izvairīšanās no pārmērīgi karsta klimata, gan kā labvēlīga pagaidu vieta. Tas nebūt nenorāda, ka alas ir mūsu senču vienīgās mājvietas. Arī pašiem zinātniekiem nav īsta skaidrība par atrastajiem cilvēku skeletiem, kā piemēram 1856. gadā alā, kas atrodas Neander Valley netālu no Düsseldorf Vācijā. Sākumā zinātnieki tos uzskatīja par vienkāršiem cilvēku skeletiem, kas slimojuši ar atrītu vai rahītu, bet vēlāk Evolucionāri tos vēlējās piedēvēt pie cilvēka priekštečiem. Kā arī slavenais Neandertālieša „Lūcijas” skelets, kurš vēlāk tika pierādīts kā vienkāršs šimpanzes skelets. Kāds cits interesants gadījums 1908.g. tipisks neandertālieša skelets tika atrasts Polijā, tikai problēma evolucionāriem, ka skelets bija ietērpts dzelzs bruņās, kuras vēl nebija pilnībā sarūsējušas. Kā arī, pēc evolucionāru domām, neandertālieša skelets tika atrasts Filipīnu salās 1910. g., šīs tipiskās mitrās vides apstākļos tas nespētu būt vecāks par vienu gadsimtu. Šiem „Neandertāliešiem’’ bija garāki galvaskausi un lielākas smadzenes, kas patiesībā norāda par mūsu rases regresiju. Šo deformēto cilvēku skeletus arī aizstāj teorija, ka pēc plūdu laikā Eiropas klimatu ir pārņēmis, tā dēvētais, ledus laikmets, kura laikā aktivizējās ļoti daudz vulkāni. Vulkāni ar saviem putekļiem radīja nepietiekamu saules gaismu un tā rezultātā, radās slimības rahīts un artrīts, bet cilvēki, glābjoties no aukstuma, iespējams, slēpās alās. Ir svarīgi atzīmēt arī to, ka mūsdienās lielākā daļa zinātnieki atzīst, ka Neandertālieši nebija nekas citas kā vienkārši cilvēki, kādi sastopami mūsdienās. Bet diemžēl šīs būtiskās izmaiņas vēl joprojām netiek mainītas publiskajās skolu mācību grāmatās.
Guadeloupe sieviete Cits interesants stāsts par kuru pieļaujams daudzi pat nebūs dzirdējuši ir Guadeloupe sieviete, jo evolucionāri par to nemaz nevēlas runāt. Tie nespēj atrast tam loģisku izskaidrojumu. 1812. Franču Karības salas pusē pie Guadeloupe, tika atrasts labi saglabājies skelets. Šis skelets tika atrasts ļoti senās kaļķakmens nogulsnēs, kas pēc evolucionāru domām būtu 28 milj. gadus vecas, kas ir 25 milj. gadi pirms vispār cilvēkam vajadzēja parādīties uz zemes. Šīs sievietes skelets tika iekļauts Britu muzejā 1812. gadā, kas pat bija kā pierādījums Genesis plūdiem. Tas notika 50 gadus pirms Darvina teorijas rašanās, bet drīz vien šis skelets tika izņemts ārā no izstādes, jo neatbilda tolaik modernajai teorijai – Evolūcijas teorijai. Protams, tika atrasti arī ļoti daudzi citi pilnīgi cilvēku skeleti vai to daļas, kam Darvinisti nespēj dot loģiskus izskaidrojumus, kā, piemēram, Castinedolo galvaskauss, Calaveras galvaskauss, Moab skelets un citi.

Intelekts

 Evolucionāri uzskata, ka cilvēki zemi ir apdzīvojuši jau miljoniem gadu, betPirmatnējie cilvēki, baterija atrastie pierādījumi uzrāda faktus tikai līdz 5000 – 5500 gadus senu pagātni. Reizē šie pagātnes pierādījumi liecina, ka pagātnes civilizācija ir bijusi ļoti augsti attīstīta. Kā vēsta veiktie pētījumi gan Ēģiptē, gan Irākā un citos reģionos, tad senajiem cilvēkiem ir bijusi ļoti attīstīta kultūra, māksla un reliģija. Arī valoda ir ļoti nozīmīgs faktors, ka arī senais cilvēks ir bijis augsti attīstīts, jo pat vissenākajos rakstos un Ēģiptes zīmējumos ir pierādījumi par valodas augsto sarežģītību. Pēc valodnieku domām dažas no senajām valodām pat ir bijušas intelektuāli attīstītas jeb vieglāk lasāmas. Toties evolucionāri ir iztērējuši neskaitāmus līdzekļus, kas ir ieguldīti pērtiķu valodas izpētē. Bet tiem joprojām nav izdevies iemācīt verbālo komunikāciju, lai arī cik primitīvā veidā tie to centos. Tie to arī neiemācīs, jo to radītās smadzeņu konstrukcija vienkārši nav tam radīta kā secinājuši pētnieki.
 Par augsto attīstības līmeni liecina arī astronomijas zināšanas Pirmatnējie cilvēki, baterijas kapsulaĒģiptes un Maiju piramīdās, nesaprotami izveidotās celtnes, neparasti sakausēti darbarīki, un līdzīgas lietas. Tāpat pierādījumi vēsta, ka senatnē cilvēki bija labi pazīstami ar elektrību. 1936. gadā, kādā 2000 gadus senās ciemata drupās, netālu no Baghdad reģiona Irākā, vietējie strādnieki atrada neparasti veidotu elektrības baterijas kapsulu. Vietējiem cilvēkiem likusies, ka tā ir vienkārša vāze, bet vācu arheologs Wilhelm König konstatēja, ka šī vāze ir elektriska baterija. Šīs elektriskās baterijas sastāvā bija vara cilindrs ar dzelzs stieni to iekšpusē. Ir dažādas teorijas no kurienes ir radusies šī vāze, bet jāatzīmē par zinātnieku slēdzienu, ka tā nav radusies no mūsu civilizācijas zināšanām.
 Kā arī kāds cits interesants gadījums, kur vietējie ceļotāji atrada ļoti senu āmuru, kādā senas pietekas līča gultnē, Teksasa 1936. g. Šī neparastā āmura sastāvā ir 96% dzelzs, 2.6% hlors, un 0.74% sērs. Šī metāla kvalitāte ir ļoti augsta. Atrastā āmura vieta jeb šīs kaļķakmens nogulsnes liecina, ka šis āmurs nav radies no mūslaiku cilvēkiem, bet mērojams, iespējams, pat pirms plūdu laikā.
Pirmatnējie cilvēki, senais āmurs, artifakts
Ir daudzi un dažādi šādi līdzīgi atradumi, kuri netiek plaši publicēti dēļ zinātnieku nespējas tos izskaidrot, kā, piemēram:

  • Dzelzs katls, 1912. g.
  • Bērna karote Pensilvānijas ogļu raktuvēs, 1937. g.
  • Dzelzs nazis, Kalifornijā, 1851. g.
  • Atrasts zelta striķis 20 cm dziļi akmenī, Rutherford Mills, Anglija.
  • Dzelzs nagla atrasta zeltu saturošā kvarca akmenī, Kalifornija, 1851. g.
  • Atrasta sudraba bļoda cietā akmens nogulsnē, šī bļoda bija ļoti augstas meistarības izstrādāta ar ziedu formas dizainu, Masačūseta, 1851. g.
  • Kā arī metāla skrūves, metāla bļodas un dzelzs naglas.
  • Rhinoceros kaula iegravējumi un raga taure


Video sižets par senajiem milžiem angļu valodā:

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs

Neesi reģistrējies?

Aizmirsi paroli?

Raksta atsauces

Marshall - The Case of Inelligent Evolution

Vance Ferrel - The Evolution Cruncher

Gitt - Information, Science and Biology

Kent Hovind semināru sērijas