Inteliģentais DNS

Inteliģentais DNS

Pievienots 15.08.2016

 DNS ir informācijas struktūra. Iekš DNS ir iekļautas visas iespējamāsheaven.jpg ģenētiskās iespējas attiecīgajai sugai. Šīs iespējas var arī dēvēt par genomu, bet specifisks kods par katru individuāli tiek dēvēts par genotipu, kas ir kods par visām individīda iespējām, kas tam var būt. Šis genotips dod informāciju par visām iespējām, kas ir tā ķermenī, bet vēl detalizētāku informāciju uzrāda phenotips.

 DNS kods ir ļoti sarežģīts un piesātināts ar informāciju, ja cilvēks mēģinātu tikai vienu DNS koda šūnu pārvērst latviešu valodā, tad tur būtu neskaitāmi dažādi lielumi un katrs lielums līdzinātos nesaīsinātas biezas vārdnīcas grāmatas biezumam. Atklāts, ka cilvēkā vidēji atrodas 100 triljoni šūnu, tas nozīmē, ka informācijas daudzums, kas ir ietverts cilvēkā ir neizmērojams. DNS pēc sava būtības tiek veidots no 4 galvenajiem lielumiem (A,G,C un T). Šie lielumi arī sakārto pamata koda vienību – trīs lielumi vienā vienībā (A-C-C,  G-T-A, u.c). Šīs vienības nodrošina 64 pamata koda vienības. Šie miljons atsevišķie kodi ir secīgi pēc kārtas konstruēti. Katrs kods nosaka vienu no miljons faktoriem tavā ķermenī, orgānos, smadzenēs un visās to funkcijās. Ja kaut viens kods var tikt izlaists, tad indivīds ir ļoti nopietnās problēmās. Šī koda secība ir izteikti nozīmīga un nejaušas secības nepastāv. Koda secība norāda, ka tā ir sakārtota pēc cilvēka prātam neaptveramas inteliģences un gudrības. Tā nav iespējama pēc, evolucionāru domām, nejaušas kodu sakritības, kur mutāciju rezultātā rodas jaunas dzīvības formas. Jo nejaušas kodu secības visdrīzāk var novest pie pēkšņas indivīda nāves.

 DNS ir kā augstas sarežģītības dators, kurš dod komandas, lai ķermenis būtu harmonizēts un pilnībā funkcionētu. Tāpēc tas nevar tikt izveidots pēc nejaušības, bet tiek izveidots pēc konkrēta augstāka prāta. Jo nav iespējams, ka evolūcijas rezultātā kādās dzelzs rūdu raktuvēs pēkšņi nejaušības rezultātā sakausēties un izveidoties dators no tajā esošajiem iežiem, kurš sevi spēj attīstīt un pat reproducēt. Izklausās smieklīgi, tikpat neiespējami ir rasties nejaušas secības rezultātā šādam DNS molekulu sastāvam no organiskas zupas pirms neskaitāmiem miljardiem gadu. Tas patiesībā norāda uz Radītāju jeb inteliģento prātu, kurš ir radījis šos funkcionējošos „datorus” – visu floru un faunu.

Ja mēs matemātiski vēlamies redzēt varbūtību, kad no nejaušas DNS secības rodas pareiza DNS šūna, tad tā ir mērāma mazliet vairāk kā 1 pret 10602. Tātad tas tikai apliecina, ka no nejaušas secības var rasties tikai kļūda, nevis iespējams funkcionējošs DNS variants.

DNS pierāda, ka:

  • Informācija un bioloģiskās sistēmas nāk no kāda konkrēta prāta.
  • No nejaušām mutācijām nevar rasties jaunas dzīvības formas.
  • Reālo kodu eksistence norāda par inteliģentā prāta nodomu.

Video materiāls par inteliģento DNS angļu valodā:

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs

Neesi reģistrējies?

Aizmirsi paroli?

Raksta atsauces

Marshall - The Case of Inelligent Evolution

Vance Ferrel - The Evolution Cruncher

Gitt - Information, Science and Biology

Kent Hovind semināru sērijas